Prima Pagină
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ghid Farmer

In jos

Ghid Farmer Empty Ghid Farmer

Mesaj  RobiCR9 Mier Ian 11, 2012 9:24 am

Azi am sa incep sa predic despre farmer-ul perfect din punctul meu de vedere!
1.Multi stiu si a fost si confirmat ca la level-ul 54 pe oficiale si private ar fi cel mai bun drop!
2.Punctele trebuie crescute : STR,DEX

3.Itemele trebuie sa contina 3000 pv,sa nu uitam ca cu o aparare de 500 si un buffer putem sa facem DT pana la 6!Incercam sa facem abanosi +9 deoarece ofera 12 tariei si +1650 pv de la ei fara bonusuri,bratara lacrima cerului cu diverse bonusuri 20% tare diavol,vampiri,animale(in caz ca vrei sa farmezi la 9 cozi),cizme de piele in caz ca vrei la DT sau papuci care iti ofera viteza farmecului+ pentru bossi,coif 20% animale ori diavol ori vampiri si 8% otravire si regenerare PV ori semi,armura cu piatra protectie+eschive+pitulari(daca este caz de DT) ori protectie+eschivei+vitalitati ori grabei,sabia 20% animale ori vampiri ori diavol 15 patrunzatoare 15 critica pietre monstrilor+critica+patrunzatoare!(adaug ca trebuie bagate si in bijuteriile care ACCEPTA 15 critica si 15 patrunzatoare)!
4.Contul trebuie sa fie CORP cu P aura si P iures si al 3-ilea P la alegere de preferinte
5.Un Buffer ar face contul foarte reusit dar asta e bine pe RO sau oficiale aici poti sa supravietuiesti si fara dar daca se poate e oke!
GHID 100% RELIZAT DE MINE

RobiCR9
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 252
Data nasterii : 04/06/1993
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 30
Localizare : Valcea
Stare de spirit : buna :x

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum