Prima Pagină
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce caracter creste cel mai repede

In jos

Ce caracter creste cel mai repede Empty Ce caracter creste cel mai repede

Mesaj  RobiCR9 Mier Ian 11, 2012 9:26 am

Deci, sa incepem:

1. Razboinic mental – are skillul “Corp rezistent” care ii da aparare si inca 4 skiluri de atac, ce il ajuta sa doboare mobii.

2. Sura arme – are skilluri gen buff, insa doar 3 de atac, acestea fiind foarte puternice.

3. Razboinic corp – cu ajutorul “Aurei sabiei” care mareste paguba, razboinicul poate usor dobori un grup de mobi, insa mai putin poate rezista.

4. Ninja lama – acesta are 4 skilluri de atac, si unul ce ajuta la marirea atacului. Cu toate ca nu are buffuri ce i-ar putea mari apararea sau atacul, acesta are skiluri relativ puternice.

5. Sura magie neagra – are skilul “Spiritul flacarii” care este foarte bun atunci cand creste cu calul militar.

6. Ninja arc – fara nici o indoiala, ninja pe arc este caracterul care creste cel mai greu. Acesta are skilluri care ataca doar un mob. Iar singurul skill care ataca mai multi este slab. Dar poate creste cu glob foarte usor alaturi de un buffer .

7. Saman Leac - este unul dintre caracterele slabe dar si bun in acelas timp slab contra monstrilor deoarece el trebuie sa se miste mult si nu multe skilluri il avantajeaza bun are skillul LEAC .. poate primi pv de la el insusi deci nu consuma foarte multe licori avand P leacul:)

8. Saman Zmeu -Eu il consider unul dintre cele mai bune caractere pvm avand REFLEXIA, BiNECUVANTAREA si FORTA DRAGONULUI .. pe scurt va voi spune de ce este favoritul meu ... Binecuvantarea ( este un fel de corp la mental) Forta dragonului si Reflexia (Avand forta p samanul primeste +40% critic ceea ce este perfect pe un server privat adaugand bonusuri si acele bonusuri cu 20% Critic 20% Patrunzator s.a.m.d, reflexia si ea este foarte buna fiind atacat de un monstru cu Reflexia P , poti reflecta 60% din atacuri Ex : mob 100 reflexia 50 sper ca intelegeti ce am vrut sa zic ) in + de asta samanul este bun si pvp Doar atat va spun ^^

Pe mai tarziu ^^


Cel mai repde creste sura arme magice

RobiCR9
V.I.P
V.I.P

Mesaje : 252
Data nasterii : 04/06/1993
Data de inscriere : 11/01/2012
Varsta : 30
Localizare : Valcea
Stare de spirit : buna :x

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum